Menu
El Jarek / talkSPORT

Cristiano: Kocham ten klub

Wypowiedzi Portugalczyka

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

– Tak, jestem szczęśliwy w Realu Madryt, dlatego podpisałem nową umowę. To mój dom. Czuję się tutaj niewiarygodnie, kocham klub, kocham ludzi, kocham fanów. Mam wszystko, dlatego podpisałem nową umowę. Nie wiem, gdzie zakończę karierę, ale obecnie czuję się tutaj dumny i jestem szczęśliwy – powiedział Cristiano Ronaldo w rozmowie z talkSPORT.

– Ancelotti zmienił wiele rzeczy. To fantastyczny człowiek. Dla mnie najważniejsze jest to, jaką jest osoba, a jest fantastyczną osobą. Był piłkarzem i ma doświadczenie w tym, jak radzić sobie z zawodnikami. A jeśli chodzi o trenowanie, to nie mam za wiele do powiedzenia, bo on wygrywał wszędzie, gdzie przychodził, więc to dobrze. Bardzo się cieszę z pracy z nim, wiele się uczę od niego i jego sztabu, więc jestem bardzo szczęśliwy.

– Zizou też jest dobry. On oferuje swoje doświadczenie z bycia zawodnikiem, szczególnie dla młodych zawodników, co jest fantastyczne. Jednak ja też bardzo cieszę się z pracy z nim. Był fantastycznym piłkarzem i ma wiele doświadczenia, więc dla mnie to jest perfekcyjne. Lubię być przy najlepszych.

– Gareth radzi sobie cudownie. Zaczął trochę wolno, bo miał jakieś kontuzje i małe problemy, ale to normalne, bo nie miał przygotowań. Poza tym wszystko, co się u niego działo, nakładało wielką presję. Było ciężko, ale teraz jest na dobrej drodze, bardzo nam pomógł, jest bardziej zintegrowany z drużyną, kibice i gracze go lubią. To fantastyczny zawodnik i oby pomógł nam wygrać trofea.

– Baraże? Jestem bardzo szczęśliwy z tego, czego dokonała moja reprezentacja. Myślę, że zagraliśmy fantastycznie, cała ekipa zagrała dobrze, wszyscy zawodnicy byli skupieni na meczu. A szczególnie cieszę się ze mnie. Nie dlatego, że zdobyłem trzy bramki, ale dlatego, że pomogłem Portugalii awansować na Mundial, więc bardzo się z tego cieszę, czuję się szczęśliwy ze mnie i także moich kolegów. Następnego dnia zdaliśmy sobie sprawę, co zrobiliśmy. Wiesz, w Portugalii wszyscy mówili o reprezentacji. Zdaliśmy sobie sprawę, czego dokonaliśmy, więc to był fantastyczny moment dla mnie, dla kadry, dla wszystkich Portugalczyków, także dla wielu fanów w Brazylii, więc się z tego cieszymy.

– Ibrahimović to dobry zawodnik. W ostatnich latach pokazał, że jest fantastycznym zawodnikiem, strzelił wiele goli, ważnych goli, grał na bardzo dobrym poziomie przez cały czas. Kiedy gram na niego, zawsze jest to dobre do oglądania dla fanów, bo na boisku są dobrzy gracze. Ibra jest jednym z nich.

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!