REKLAMA
REKLAMA

Varane: Wiem, że muszę być skuteczny

Francuz porównywany z Thiago Silvą
REKLAMA
REKLAMA

Raphaël Varane uważany jest za jeden z największych talentów na pozycji stopera. Już teraz młodego Francuza porównuje się z Thiago Silvą. W programie Téléfoot Carlo Ancelotti zapytany o Varane'a i brazylijskiego obrońcę powiedział: „Przyszły Thiago Silva? Tak, też tak myślę. Moim zdaniem jest to zawodnik o najbliższej mu charakterystyce”. Sam piłkarz również się z tym zgadza.

– Jestem do niego trochę podobny. To bardzo dobre porównanie. Opanowuje sytuację na boisku i daje ważny spokój – mówi Varane o Silvie.

– Zawsze mi to schlebia (takie porównania – przyp. red.) i sprawia, że chcę być tak efektywny, jak to tylko możliwe. Gram w jednym z najlepszych klubów świata, pośród wielkich obrońców. Są wobec nas olbrzymie oczekiwania, zawsze trzeba być bardziej skutecznym.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (46)

REKLAMA