To, co ostatnio dzieje się z Realem jest alarmujące i zdają sobie już sprawę z tego wszyscy. Jest to najsłabsza gra drużyny w kadencji Pereza. Polityka "Zidanów i Pavonów" była bardzo ryzykowna i teraz wyszły tego konsekwencje. Perez kreśli już nowe, wielkie plany, które zrealizować będzie chciał podczas drugiej kadencji, jeśli rzecz jasna wygra wybory.
Mowa jest tu o czterech piłkarzach, z czego jeden, bądź dwóch ma być gwiazdami. Tym razem chodzi jednak o odmłodzenie drużyny. Perez nie zamierza wcale całkowicie porzucać swoich wytycznych, ale wiadomo już, że zakupiony zostanie środkowy pomocnik. Prezydent Realu spogląda także, na Romę, która boryka się z kłopotami finansowymi, ponieważ są tam piłkarze, którzy interesują Real. "Galaktycznym" miałby być Totti, natomiast Samuel zasilić miałby szeregi obrony. La Gazetta dello Sport wyraźnie podkreśla, że odmowa rosyjskiej nafty w sprawie zakupu akcji rzymskiego klubu daje szansę zakupu Samuela oraz Emersona. Chelsea już proponuje 35 mln euro za argentyńskiego obrońcę, ale sam zainteresowany stwierdził, że lepiej byłoby mu w Madrycie. Pojawia się także nazwisko Van Nistelrooya, o którego starają się the blues, ale jeżeli coś nie pójdzie po myśli Abramowicza, to Real jest drugi w kolejce. Nie wolno też zapominać też o Henrym.
Perez przeszukuje także rynek hiszpański. Wymienia się tutaj Xabiego Alonso oraz Joaquina. Mowa jest także o sprowadzeniu Valdo i Fernando, którzy są wypożyczeni. Powraca także sprawa Ayali.
Wracając do tematu Roberto Carlosa, to ma on przedłużyć kontrakt, ale wcale się z tym nie śpieszy. Jest to piłkarz, który ma swoją własną historię w Realu. Brazylijczykiem bardzo zainteresowany jest Roman Abramowicz, jednak piłkarz zaprzeczał jakimkolwiek kontaktom z Chelsea. Real nie przyśpiesza niczego, ponieważ w klubie panuje przekonanie, że Carlos i tak przedłuży kontrakt.
Jeszcze raz o planach Pereza
Perez kreśli nowe plany.
REKLAMA
Komentarze (33)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się