Dyrektor sportowy Realu Madryt, Jorge Valdano, zaapelował o jedność i koncentrację po porażce z Monaco. Po wtorkowym spotkaniu on jak i prezydent klubu, Florentino Perez, rozmawiali z zawodnikami w szatni w celu podbudowania ich morale.
- Po meczu poszliśmy porozmawiać z piłkarzami i przekazać im, że to jest chwila, aby wspólnie pokazać siłę. Tym samym chcieliśmy zsolidaryzować się z nimi w bólu, który sam doświadczyliśmy. Zawdzięczamy im siedem tytułów w ostatnich latach. Są to ci sami piłkarze, ale także ci sami ludzie, w których zawsze wierzyliśmy i wierzyć będziemy - podkreślił Argentyńczyk - Z tego też powodu, sam prezydent zszedł do szatni, aby pokazać swoją solidarność z zawodnikami i wesprzeć ich w tym trudnym okresie.
- Przegraliśmy już dwa ważne trofea, ale wciąż liczymy się w walce o mistrzostwo. Na tym musimy się teraz skoncentrować maksymalnie - zakończył Valdano
Valdano: Nie przekreślajmy piłkarzy!
Jorge Valdano prosi pilkarzy o solidarność i wytrwałość w końcówce sezonu.
REKLAMA
Komentarze (14)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się