REKLAMA
REKLAMA

Lepiej niż rok temu

W zeszłym sezonie liderem po 31 kolejkach był Real Madryt. Zgromadził wówczas 64 punkty.
REKLAMA
REKLAMA

W zeszłym sezonie liderem po 31 kolejkach był Real Madryt. Zgromadził wówczas 64 punkty i strzelił 70 goli tracąc 33. Drugie w tabeli Deportivo miało 60 punktów. Aktualny wicelider tabeli - Valencia zajmowała czwarte miejsce z dorobkiem 53 punktów.
W bieżącym sezonie Real ma tylko czy aż 3 punkty więcej po 31 kolejkach. Ale sytuacja jest trudniejsza. Druga Valencia mocno naciska i ma tylko jeden punkt straty. Trochę gorzej jest ze strzelaniem bramek. Real w tym sezonie zdobył jak dotąd 65 goli tracąc 37.
Do końca sezonu pozostało 7 kolejek. W zeszłym sezonie do wygrania La Liga wystarczyło 78 punktów. W tym może się to okazać stanowczo za mało.

Ostatnie aktualności

Wywiad z Roberto Carlosem

Dziś na swoich łamach, hiszpański As zamieścił wywiad z Roberto Carlosem, w którym nasz boczny obrońca opowiada o...

5

Borja zastąpi Beckhama

Zawieszony za kartki Beckham nie może wystąpić w meczu przeciwko AS Monaco i najprawdopodobniej zastępować go będzie młodziutki Borja

11

Tylko jeden punkt

Wciąż tylko jeden, malutki punkt dzieli w tabeli Real i Valencię.

4
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

REKLAMA