– Jestem zadowolony ze zwycięstwa i pracy, jaką wykonali piłkarze, takie mecze służą temu, żeby każdy dostał kilka minut i łapał zgranie przed początkiem ligi. Jestem też zadowolony, ponieważ chłopcy wykonali dobrą pracę, mimo tego, że kończyliśmy mecz z wieloma młodymi graczami, ale oni tez mieli swój wkład w wygraną – powiedział Alberto Toril po zwycięstwie nad Fuenlabradę.
– Mamy jeszcze wiele do poprawy, to był bardzo rwany mecz i mieliśmy wiele przestojów, ale jesteśmy szczęśliwi, bo krok po kroku piłkarze łapią o co nam chodzi.
– Te dzieciaki są w dobrej kondycji i są dobrze przygotowani, podchodzą do gry z entuzjazmem i dużymi chęciami, a to jest najważniejsze w futbolu, ambicja, by ciągle się poprawiać.
– Pulido to zawodnik, który jest już w dobrej formie i dobrze się go ogląda. Ma wysokie umiejętności i doświadczenie i myślę, że jest piłkarzem, którego potrzebowaliśmy.
Toril: Pulido to piłkarz, którego potrzebowaliśmy
Trener Castilli po wygranym meczu
REKLAMA
Komentarze (1)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się