Reprezentacja Hiszpanii do 20 lat rozegrała dość słaby mecz i bardzo szczęśliwie wygrała z Ghaną 1:0. Jedynego gola strzelił Jesé, który wykorzystał świetną akcję i podanie Denisa Suáreza i wbił piłkę do pustej bramki.
Drugi raz z rzędu to właśnie od bramki madridisty rozpoczął się mecz La Furia Roja. Po golu w trzynastej minucie Hiszpanie opadli jednak z sił i poza pojedynczymi przebłyskami, które w najlepszym wypadku kończyły się zmarnowanymi sytuacjami Deulofeu i spółki, nie prezentowali nawet zbliżonego poziomu do tego z meczu ze Stanami Zjednoczonymi. Drugi madridista, Derik, miał całkiem sporo pracy i trzeba otwarcie przyznać, że cała defensywa, w tym piłkarz Castilli, nie spisywała się dziś dobrze. Ghańczycy stworzyli całkiem sporo dogodnych okazji i tylko przez ogromnego pecha nie udało im się choćby wyrównać. W doliczonym czasie gry drużyna z Afryki powinna wykonywać rzut karny, ale faulu na jednym z atakujących nie dopatrzył się arbiter.
W drugim meczu grupy A Francja zremisowała ze Stanami Zjednoczonymi, a to oznacza, że z dwoma zwycięstwami na koncie Hiszpania zapewniła sobie awans do dalszej fazy turnieju. W czwartek La Furia Roja zmierzy się o pierwsze miejsce w grupie z Francuzami.
Hiszpania – Ghana 1:0 (1:0)
1:0 Jesé 13' asysta: Denis Suárez
Hiszpania: Sotres; Manquillo, Derik, Israel, Bernat; Saúl; Suso, Óliver, Denis Suárez (87' Rubén García), Deulofeu (74' Samperio); Jesé (53' Campańa).
Ghana: Antwi; Attamah, Baba, Nketiah, Lartey; Duncan, Salifu, Aboagye (75' Assifuah); Acheampong, Narh (68' Odjer), Boakye.
Kolejny gol Jeségo, szczęśliwe zwycięstwo Hiszpanii
Hiszpania – Ghana 1:0
REKLAMA
Komentarze (33)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się