Mustafa Özil pojawił się dzisiejszego popołudnia w biurach na Santiago Bernabéu. Ojciec i zarazem agent pomocnika Królewskich już od kilku tygodni prosił działaczy Blancos o spotkanie w celu negocjacji nad polepszeniem warunków kontraktu swojego syna. Latem 2010 roku reprezentant Niemiec podpisał obowiązującą przez sześć sezonów umowę z Realem, na mocy której zarabia 5 milionów euro rocznie.
Mustafa Özil zajmuje się interesami swojego syna od lipca 2011 roku, czyli od czasu, gdy Mesut postanowił zrezygnować z usług swojego poprzedniego agenta, Rezy Fazeliego. To właśnie Irańczyk odpowiadał za opiewający na 15 milionów transfer pomocnika do Realu Madryt.
Były piłkarz Werderu nie zawsze miał po drodze z José Mourinho. Gdy stało się jasne, że po sezonie portugalski szkoleniowiec opuści Królewskich, Özil zakomunikował klubowi, że chciałby otrzymać podwyżkę.
Podwyżka dla Özila?
Ojciec Mesuta widziany na Bernabéu
REKLAMA
Komentarze (76)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się