REKLAMA
REKLAMA

Przed meczem Real Madryt - Zaragoza

W cieniu czwartkowej tragedii Real Madryt zagra w sobotę, w meczu 28. kolejki Primera Division z Zaragozą
REKLAMA
REKLAMA

W cieniu czwartkowej tragedii Real Madryt zagra w sobotę, w meczu 28. kolejki Primera Division z Zaragozą. Obie drużyny za parę dni (17. marca w Barcelonie) zmierzą się ponownie - tym razem w finale Copa del Rey.

Carlos Queiroz wciąż nie może liczyć na Ronaldo. Najlepszy strzelec ligi wznowi treningi dopiero za tydzień. W porównaniu z meczem Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium w składzie zajdzie jedna zmiana. Za Alvaro Meiję, który pauzuje za czerwoną kartkę z meczu z Racingiem Santnader, zagra Raúl Bravo. Na lewą obornę wróci zaś Roberto Carlos (zawieszony w LM). Pod znakiem zapytania stoi występ Raula. Kapitan Blancos praktycznie całą druga połowę meczu z Bawarczykami grał z urazem kostki i w sobotę być może w ataku zastąpi go Javier Portillo. Wychowanek Realu będzie miał okazję strzelić swoją pierwszą (!) bramkę w sezonie.
Drużyna Zaragozy opiera się ostatnio głównie na skuteczność Davida Villi - 11 goli w tym sezonie. Na pewno w Madrycie pokazać będzie się chciał Gabriel Milito. Przed sezonem transfer Argentyńczyka do Królewskich nie został sfinalizowany z niejasnych przyczyn. Na Bernabeu nie zobaczymy za to prawdopodobnie lekko kontuzjowanego Savio. Brazylijczyka, który parę sezonów temu czarował swoim niekonwencjonalnym dryblingiem w barwach Realu.
Prawdopodobne składy:
Real Madryt: Casillas - Salgado, Helguera, Raúl Bravo, Roberto Carlos - Guti, Beckham - Figo, Zidane, Solari - Raúl (lub Portillo).
Real Zaragoza: Laínez - Cuartero, Rebosio, Milito (lub David Pirri), Toledo - Galletti, Ponzio, Movilla (lub Generelo), Cani - Villa, Drulic (lub Dani).
Mecz poprowadzi Puentes Leira. Początek meczu na Santiago Bernabéu o 19:30. Tradycjnie zapraszam Was na relację live oraz na kanał irc #realmadrid w sieci polnet.

Ostatnie aktualności

10 miesięcy bez porażki

Real nie przegrał na swoim stadionie od ponad 10 miesięcy. Ostatnio wygrała tu Mallorca gromiąc Królewskich 5:1.

8

Bayern proponuje mecz towarzyski

Wiceprezydent Bayernu <b>Karlheinz Rummenigge</b> zaproponował rozegranie towarzyskiego meczu Real Madryt - Bayern Monachium.

22

Kuszenie Becksa

Chelsea potwierdza zainteresowanie pomocnikiem Królewskich.

49
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

REKLAMA