Karim Benzema zakończył wczoraj przygodę z sądami i wypełnił ostatni prawny obowiązek, który powstał z powodu przekroczenia przez atakującego przepisów drogowych. Przypomnijmy, że Sąd Pierwszej Instancji w Madrycie 15 marca nałożył na Francuza karę w wysokości 18 tysięcy euro i odebrał mu prawo jazdy na okres 8 miesięcy za przekroczenie prędkości na autostradzie. W piątek o 9:30 Benzema pojawił się na Plaza Castilla, żeby dopełnić formalności w związku z wyrokiem.
Benzema zakończył przygodę z sądami
Francuz dopełnił formalności
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (29)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.