– Gratuluję mojej drużynie. Przejęliśmy kontrolę nad spotkaniem, były momenty, kiedy prowadziliśmy dziesięcioma punktami. Wiedzieliśmy jednak, że Gran Canaria jest drużyną, która się nie poddaje i zawsze wraca do gry, z defensywą, z kontrami, ze skutecznością za trzy... W końcówce wygraliśmy ostatnią piłkę. Podczas sezonu zapamiętujesz mnóstwo meczów, zakończonych w ten sposób. Uważam, że bardzo dobrze rozegraliśmy ostatnią akcję, mając za sobą bardzo trudne spotkanie. Jestem zadowolony, ponieważ wykonaliśmy kolejny krok, aby zagwarantować sobie pierwsze miejsce w klasyfikacji, co jest na teraz naszym celem – stwierdził Pablo Laso po wygranym meczu z Herbalife Gran Canaria.
– Rudy został jedynie uderzony, ale w kark, tak więc nie chcieliśmy go forsować. Mamy za sobą dużo meczów i wyjazdów, woleliśmy go oszczędzić. Mam nadzieję, że to nic groźnego.
Laso: Chcemy zagwarantować sobie pozycję lidera
Pomeczowy komentarz trenera
REKLAMA
Komentarze (0)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się