REKLAMA
REKLAMA

Królewscy rozpoczęli zgrupowanie

W oczekiwaniu na mecz
REKLAMA
REKLAMA

Królewscy rozpoczęli zgrupowanie przed meczem z Betisem. Drużyna po godzinie 20 odjechała spod Santiago Bernabéu do hotelu Sheraton Mirassiera, gdzie pozostanie do czasu wyjazdu na spotkanie. Pierwszy gwizdek w sobotę o 18:00.

Więcej zdjęć spod stadionu możecie znaleźć na oficjalnej stronie klubu.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

REKLAMA