Królewscy rozpoczęli zgrupowanie przed meczem z Betisem. Drużyna po godzinie 20 odjechała spod Santiago Bernabéu do hotelu Sheraton Mirassiera, gdzie pozostanie do czasu wyjazdu na spotkanie. Pierwszy gwizdek w sobotę o 18:00.
Więcej zdjęć spod stadionu możecie znaleźć na oficjalnej stronie klubu.
Królewscy rozpoczęli zgrupowanie
W oczekiwaniu na mecz
REKLAMA
Komentarze (13)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się