REKLAMA
REKLAMA

Ostatni trening przed meczem z Betisem

Casemiro znów dołączył do grupy
REKLAMA
REKLAMA

Piłkarze Realu Madryt trenowali po raz ostatni przed jutrzejszym meczem z Betisem. José Mourinho mógł liczyć na 23 zawodników, wśród których po raz trzeci z rzędu znalazł się Casemiro. Bramkarze tradycyjnie pracowali pod okiem Silvinio Louro. Pozostali gracze po intensywnej rozgrzewce i ćwiczeniach rozciągających grali w „dziadka” w dwóch grupach. Pierwszą z nich stworzyli: Albiol, Varane, Nacho, Ramos, Callejón, Di María, Xabi Alonso, Higuaín i Ronaldo, a drugą: Marcelo, Pepe, Carvalho, Khedira, Özil, Benzema, Modrić, Casemiro, Morata i Kaká.

Zdjęcia z treningu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

REKLAMA