REKLAMA
REKLAMA

Higuaín znowu chce odejść?

Informacje Bernabéu Digital
REKLAMA
REKLAMA

Jak informuje Bernabéu Digital, Gonzalo Higuaín jest zdecydowany na odejście z Realu Madryt. Czegoś takiego dowiedziało się przynajmniej kilka osób po pierwszym meczu z Galatasarayem. Argentyńczyk miał być rozczarowany brakiem miejsca w pierwszym składzie na to starcie, co podobno ostatecznie rozwiało jego wątpliwości dotyczące przyszłości. Sam zawodnik trzy dni później, po starciu z Levante, zagadkowo stwierdził, że „pomoże klubowi do końca sezonu”, co rozgrzało wszystkich zainteresowanych sytuacją. Podobny scenariusz z Pipitą przerabiano w ostatnich latach, ale napastnik zawsze zostawał w klubie. Na razie do Realu nie wpłynęła także żadna oferta za Gonzalo, chociaż wielu typuje, że to właśnie Argentyńczyk jest głównym kandydatem do dostarczenia Królewskim funduszy na wielkie letnie transfery.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (58)

REKLAMA