Piłkarze Realu Madryt mają już za sobą drugi trening w tym tygodniu. Tym razem w Valdebebas dominowały ćwiczenia fizyczne i praca z piłką. Na siłowni zostali Essien, Coentrão i Arbeloa, za to do drużyny dołączyli Álex i Casemiro z Castilli. José Mourinho podzielił zawodników na dwie grupy. Jedną z nich stworzyła czwórka bramkarzy, którzy pracowali pod nadzorem Silvinio Louro. Pozostali ćwiczyli pod okiem Mou.
Zdjęcia z treningu można zobaczyć na oficjalnej stronie internetowej klubu.
Drugi trening w tym tygodniu
Essien, Coentrão i Arbeloa ćwiczyli na siłowni
REKLAMA
Komentarze (5)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się