REKLAMA
REKLAMA

Drugi trening w tym tygodniu

Essien, Coentrão i Arbeloa ćwiczyli na siłowni
REKLAMA
REKLAMA

Piłkarze Realu Madryt mają już za sobą drugi trening w tym tygodniu. Tym razem w Valdebebas dominowały ćwiczenia fizyczne i praca z piłką. Na siłowni zostali Essien, Coentrão i Arbeloa, za to do drużyny dołączyli Álex i Casemiro z Castilli. José Mourinho podzielił zawodników na dwie grupy. Jedną z nich stworzyła czwórka bramkarzy, którzy pracowali pod nadzorem Silvinio Louro. Pozostali ćwiczyli pod okiem Mou.

Zdjęcia z treningu można zobaczyć na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

REKLAMA