Macedońska Federacja Piłkarska wydała oficjalny komunikat w sprawie głosowania Gorana Pandewa na najlepszego trenera w 2012 roku.
„Macedońska Federacja Piłkarska wykorzystuje tę szansę, żeby zająć stanowisko w sprawie plotek i spekulacji, w których niesprawiedliwie się nas atakuje za głosy kapitana Gorana Pandewa w wyborach na najlepszego trenera 2012 roku.
Kiedy kwestionariusz do głosowania wysłany przez FIFA do wyboru najlepszych piłkarzy i trenerów doszedł do Macedońskiej Federacji Piłkarskiej, skontaktowano się z kapitanem Goranem Pandewem, żeby potwierdzić jego wybory w obu kategoriach.
Goran Pandew werbalnie potwierdził, jakie są jego wybory. Kapitan wybrał José Mourinho na najlepszego trenera 2012 roku. W głosowaniu Goran Pandew przyznał 5 punktów José Mourinho.
Jednak przy wypełnianiu kwestionariusza popełniono błąd techniczny, bez żadnej intencji do naruszenia wyboru Pandewa i zaznaczano nazwisko Vicente del Bosque. Następnego dnia kwestionariusz został wysłany do FIFA. Chodzi o błąd techniczny. Jasne jest, że Goran Pandew oddał swój głos na José Mourinho.
Wykorzystujemy tę okazję, żeby poprosić o wybaczenie José Mourinho, FIFA i naszego kapitana Gorana Pandewa z powodu problemów, na które zostali narażeni. Mamy nadzieję, że konsekwencje nie będą wielkie i nie będą miały dużego wpływu na wybór najlepszego trenera.”.
Pandew zagłosował na Mourinho
Federacja potwierdza i przeprasza
REKLAMA
Komentarze (69)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się