Gary Neville twierdzi, że Cristiano Ronalo pragnie wrócić do Manchesteru United i jeśli tak się stanie, to angielskie otoczenie piłkarskie będzie tym faktem zachwycone. Gwiazdor Realu odszedł do Madrytu w 2009 roku za osiemdziesiąt milionów funtów, ale jego były pracodawca już w piątek miał rzekomo poczynić pierwszy kroki, by go odzyskać. W ich ramach włodarze United spotkali się z przedstawicielami Nike, aby porozmawiać o funduszach na ten cel.
W wywiadzie dla TalkSport Neville powiedział, że tym, co podsyca jego wiarę w możliwość powrotu CR7, jest jego sentyment do czasów spędzonych w Manchesterze.
– Niewielu zawodników, którzy opuściliby United, mówiąc, że tego chcą, nadal byłoby tak świetnie przyjmowanych. Mimo wszystko zawsze było wiadomo, że jego marzeniem jest gra dla Realu Madryt.
– Nie jest tajemnicą, że tęskni za bezpieczeństwem, stabilnością i przyjaźnią, które miał w Manchesterze. Przyjęcie zgotowane mu tamtej nocy było dla niego wyjątkowe.
– Zapomnijmy o Manchesterze United. Myślę, że z punktu widzenia brytyjskiego futbolu, możliwość posiadania Ronaldo z powrotem w Premier League byłaby wielkim sprawą dla wszystkich, bo oglądanie go, czy to u siebie, czy na wyjeździe, to przyjemność.
Neville: Marzeniem Cristiano był Real
Mimo to Anglik chciałby powrotu Cristiano
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (32)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.