Menu
/ RealMadryt.pl

RealMadryt.pl w Madrycie: Światowy Klasyk

Przegląd prasy

Dzisiaj, nie mogło zresztą być inaczej, sportowe dzienniki w Hiszpanii najwięcej miejsca poświęcają pojedynkowi Realu Madryt z Barceloną. As dalej twierdzi, że Cristiano usiądzie na ławce rezerwowych. W składzie dokonali tylko drobnych korekt: zamiast Marcelo postawili na Coentrão, natomiast w obronie dają szansę na grę Albiolowi. Na okładce znalazł się Kaká oraz tytuł „Klasyk z rezerwami”. Dziennikarze podkreślają, że Królewscy nie wygrali na Bernabéu z Barceloną w Lidze od pamiętnego szpaleru i zwycięstwa 4:1. Tomás Roncero pisze, że wygrana rezerwowym składem będzie upokorzeniem Barcelony. Podkreśla się także, że to spotkanie jest egzaminem dla Kaki.

Przewidywane składy według Asa:
Real Madryt: Diego López, Coentrão, Carvalho/Albiol, Pepe, Arbeloa, Modrić, Essien, Callejón, Kaká, Benzema, Morata.

Barcelona: Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Busquets, Thiago, Iniesta, Alexis, Villa, Messi.

Marca na okładce zamieściła zegary, które pokazują, o której zacznie się mecz w różnych częściach świata. Do tego tytuł „Światowy Klasyk”, nawiązując do tego, że każdy będzie mógł obejrzeć mecz o w miarę wygodnej porze. Marca również dokonała pewnych zmian w jedenastce, jaka prawdopodobnie wyjdzie dzisiaj na Santiago Bernabéu. Arbeloa został zastąpiony przez Carvalho, więc Ramosa przesunięto na prawą obronę. Poza tym, zamiast Khediry od pierwszych minut ma zagrać Modrić. Dziennikarze tej gazety piszą, że Cristiano nie chce odpoczywać i stracić Klasyku. Poza tym, poświęcono jeden artykuł Kace pisząc, że dla Brazylijczyka ten mecz to finał. Również Benzema ma szansę znów pokazać się z dobrej strony, a wszystko zostało opisane pod ciekawym nagłówkiem „Na pełnym gazie”.

Przewidywane składy według Marki:
Real Madryt: Diego López, Coentrão, Carvalho, Pepe, Ramos, Modrić, Essien, Callejón, Kaká, Ronaldo, Benzema.

Barcelona: Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Busquets, Thiago, Iniesta, Tello, Villa, Messi.

Kataloński Sport na okładce umieścił Messiego i Albę z tytułem „Remontada zaczyna się dzisiaj”. Dziennikarze podkreślają, że Barça przyjeżdża na Bernabéu z najwyższą przewagą w historii, a ewentualne zwycięstwo podbuduje piłkarzy przed rewanżowym starciem z Milanem. Katalończycy piszą również o nowej „pułapce” Mourinho. Jeśli dzisiaj Portugalczyk wygra, będzie to kolejny cios dla Barcelony, jeżeli natomiast przegra, jego wymówką będzie to, że zagrał rezerwami. Z tematów niezwiązanych z dzisiejszym pojedynkiem, Sport pisze o tym, że Barça wyceniła Valdésa na 20 milionów euro. Jeśli ktoś zaproponuje taką kwotę, Hiszpan odejdzie jeszcze tego lata.

Przewidywane składy według Sportu:
Real Madryt: Diego López, Marcelo, Carvalho, Pepe, Arbeloa, Essien, Khedira, Modrić, Callejón, Kaká, Benzema.

Barcelona: Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Adriano, Busquets, Thiago, Iniesta, Alexis, Villa, Messi.

Zorganizuj swój wyjazd na mecz Realu Madryt z serwisem Travelissimo.pl

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!