REKLAMA
REKLAMA

Laso: Odnieśliśmy cenną wygraną

Pomeczowa wypowiedź trenera
REKLAMA
REKLAMA

– Chciałbym pogratulować mojej drużynie zwycięstwa. Brose Baskets zagrało bardzo dobre spotkanie. Grali dużą liczbą podań, z dużą cierpliwością poszukując wolnych pozycji do rzutów za trzy punkty. Kluczowa okazała się obrona właśnie rzucających za trzy. Jedynie Nachbar był w stanie się wyróżnić. Krok po kroku zdobywaliśmy większą przewagę. Nie uważam, by końcowe piętnaście punktów różnicy było zgodne z przebiegiem meczu – powiedział Pablo Laso po zwycięstwie w Eurolidze.

– Wiem, że ciężko się tu gra. Wcześniej rozmawialiśmy o zbiórkach. Rywale byli bardzo agresywną drużyną w obronie i dopiero dzięki podaniom byliśmy zdolni uzyskać ofensywne zbiórki, a było to naprawdę istotne.

– Mając w terminarzu dwa wyjazdowe mecze na samym początku, wiedzieliśmy, że ważne będzie odniesienie dwóch zwycięstw. Spoglądając na grupę z zewnątrz, wygląda na to, że istotnym będzie zachowanie przewagi własnego parkietu. To zwycięstwo okaże się bardzo cennym. Uważam, że drużyna Bambergu będzie lepsza i wygra tu jeszcze jakieś mecze.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

REKLAMA