REKLAMA
REKLAMA

Callejón: Rywale postawili trudne warunki

Hiszpan tuż po spotkaniu
REKLAMA
REKLAMA

- Valladolid wychodził dwa razy na prowadzenie, ale potrafiliśmy zareagować, wyjść na prowadzenie i wytrzymać, bo rywale postawili bardzo trudne warunki. Odrobiliśmy straty pięknym golem Özila i naprawdę jestem zadowolony z naszego spotkania. Teraz nie można pozwolić sobie na żadne straty punktów - powiedział Callejón tuż po meczu telewizji GolT. - Rożne? Martwią mnie tego typu gole, ponieważ mieliśmy być uważniejsi i poprawiać błędy. Musimy dalej pracować nad stałymi fragmentami, przy których rywale utrudniają sprawę swoim wzrostem, żeby nie przeżywać czegoś takiego, jak w tym meczu.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

REKLAMA