REKLAMA
REKLAMA

Bonucci: Real byłby pięknym rywalem

Gracz Juve o losowaniu
REKLAMA
REKLAMA

- Pokładamy wielkie nadzieje w Lidze Mistrzów i nie czujemy się gorsi od nikogo. Real Madryt byłby pięknym rywalem. Chcę na nich trafić, bo nigdy nie grałem na Santiago Bernabéu. Starcie z Królewskimi byłoby dla nas ciężkim wyzwaniem. Oni cieszą się największym prestiżem i na pewno wyróżniają się na tle ekip z drugich miejsc. Jednak w fazie pucharowej każdy rywal jest trudny - powiedział Leonardo Bonucci, zawodnik Juventusu, po zakończeniu fazy grupowej. Włosi awansowali z pierwszego miejsca i są jednym z możliwych rywali dla ekipy Mourinho.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (55)

REKLAMA