– Jestem bardzo zadowolony. Gra w Lidze Mistrzów dała mi dużo radości. Trener powiedział mi, żebym był spokojny i grał tak, jak potrafię. Pracuję, aby grać, gdy trener uważa, że jestem potrzebny. Lubię nowoczesny futbol, grę piłką, myślę, że właśnie to mogę wnieść do drużyny. Chciałbym wykorzystać okazję i podziękować trenerowi. Jeśli jestem tutaj, to dzięki niemu – powiedział po meczu José Rodríguez.
José Rodríguez: Jestem tutaj dzięki Mourinho
Canterano po meczu
REKLAMA
Komentarze (25)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się