REKLAMA
REKLAMA

José Rodríguez: Jestem tutaj dzięki Mourinho

Canterano po meczu
REKLAMA
REKLAMA

– Jestem bardzo zadowolony. Gra w Lidze Mistrzów dała mi dużo radości. Trener powiedział mi, żebym był spokojny i grał tak, jak potrafię. Pracuję, aby grać, gdy trener uważa, że jestem potrzebny. Lubię nowoczesny futbol, grę piłką, myślę, że właśnie to mogę wnieść do drużyny. Chciałbym wykorzystać okazję i podziękować trenerowi. Jeśli jestem tutaj, to dzięki niemu – powiedział po meczu José Rodríguez.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

REKLAMA