Vicente del Bosque, selekcjoner reprezentacji Hiszpanii, w nocnym programie radia Cope, El partido de las 12 odpowiedział na słowa Mourinho z konferencji prasowej przed meczem z Atlético. Portugalczyk zapytany o nagrodę dla najlepszego trenera odpowiedział, że nie ma czasu o tym myśleć, bo gra mecz co trzy dni, a Del Bosque gra mecz co trzy miesiące.
- Pracuję każdego dnia, jeśli chcecie, o 9:30 możecie mnie zobaczyć w pracy. Nie chcę oceniać jego słów. Poinformowano mnie o tym. Niech każdy rozumie to jak chce. Kiedy usłyszałem te słowa, to się uśmiechnąłęm, bo to fakt, że nie gramy aż do lutego - powiedział w radiu Del Bosque.
Del Bosque do Mou: Codziennie zaczynam pracę o 9:30
Hiszpan odpowiada Portugalczykowi
REKLAMA
Komentarze (53)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się