- W Realu Madryt nauczyłem się czym jest klub od środka. Sądzę jednak, że moją pasją jest bycie codziennie na boisku i dlatego zdecydowałem się wrócić do Francji, żeby się uczyć. Nie mam żadnego problemu z Mourinho. Wręcz przeciwnie, wiele się od niego nauczyłem - powiedział portalowi Sport365 Zinedine Zidane.
- Kształtuję się, żeby zostać świetnym trenerem, Sadzę, że bycie dobrym trenerem to dzisiaj przede wszystkim bycie dobrym zarządcą szatni. To jest kluczowe. Chcę też pewnego dnia zostać selekcjonerem Francji. To marzenie każdego mieszkańca tego kraju, ale wiele mi jeszcze do tego brakuje.
- Real Madryt obecnie nie jest słabszy od Barcelony. W ostatnim meczu na Camp Nou zasługiwał na wygraną, przede wszystkim za pierwszą połowę.
Zidane: Nie mam problemu z Mou
Wypowiedź Francuza
REKLAMA
Komentarze (6)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się