REKLAMA
REKLAMA

Del Bosque: Nie tracę czasu na wyznaczanie piłkarzy do karnych

Wypowiedź "Sfinksa" po meczu
REKLAMA
REKLAMA

Jak mają się Silva i Arbeloa?
Po ich urazach natychmiast przeprowadziliśmy zmiany. Przez cztery lata naszej pracy tutaj nie było żadnego urazu mięśnia, jest nam bardzo przykro.

Jaka zanalizuje Pan ten mecz i jak może wyglądać reszta eliminacji?
W pierwszej połowie kontrolowaliśmy wydarzenia boiskowe, zabrakło szczęścia przy rzucie karnym i jednej okazji Pedro. Wynik nie jest dla nas dobry. Co będzie dalej nie wie nikt, lecz marzec wygląda teraz na bardzo ważny miesiąc dla nas. Nie możemy być ufni wobec przeciwników. Każdy w tej grupie chce zająć pierwsze miejsce.

Jak wyglądał dziś rywal?
Francuzi zagrali bardzo dobre spotkanie w drugiej połowie, stwarzali sytuacje i walczyli do końca, i wreszcie udało się im wyrównać.

Czy rozdzielenie pary Alonso - Busquets miało negatywny skutek?
Zawsze są wątpliwości. Pierwsze dwie zmiany były wynikiem kontuzji, trzecia albo miała te wątpliwości co do naszej gry w środku pola rozwiać, albo dać nam większą siłę ataku w postaci Torresa. Rzeczywiście brakowało nam wczoraj równowagi. Taki jest futbol, zawsze wątpliwości pozostaną.

Czy Cesc odpowiada za bicie rzutów karnych?
Nie tracę czasu na ustalanie kolejności bicia rzutów karnych przez piłkarzy. Mamy ich od tego wielu. Wiem, że na treningach rzadko ćwiczy się ten element gry, a nawet jeżeli, to i tak podczas meczu może się nie udać.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

REKLAMA