Menu
El Jarek / realmadrid.com

Cristiano: Drużyna grała perfekcyjnie

Cris, Iker i <i>Pipa</i> po meczu

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Cristiano Ronaldo
- Przygotowujemy się do sezonu, który niedługo się zacznie, a dzisiaj drużyna grała perfekcyjnie, w obu połowach. Pracujemy i ciągle mimo wszystko trochę nam brakuje, ale gramy razem już dwa lata i z każdym meczem idzie nam coraz lepiej.

- Chcemy dalej się poprawiać, bo to będzie bardzo długi sezon. Te zwycięstwa i gole na pewno są dobre do złapania pewności siebie. Wszyscy chcemy zacząć sezon w najlepszy sposób.

- Kaká? Dla mnie to jeden z najlepszych na świecie, a wszyscy najlepsi muszą być w Realu Madryt. Odejdzie czy nie, decyzja należy do niego, ale myślę, że z nami zostanie.


Iker Casillas
- Odczucia są takie, że te mecze są po to, po co są: mają pomóc wejść w rytm rozgrywek po ponad miesiącu odpoczynku. To już nasz trzeci rok razem i drużyna zna się coraz lepiej, to widać. Dzięki temu ekipa funkcjonuje coraz dokładniej. Piłkarze są liderami swoich reprezentacji i teraz liderują w klubie. Jesteśmy o wiele lepsi niż dwa lata temu, ale dalej chcemy się rozwijać.

- Drużyna dobrze gra piłką, coraz lepiej wychodzimy z akcjami. Liga zaczyna się za 10 dni i nie ma czasu na wiele więcej. Chcemy po prostu zbierać kolejne minuty, żeby dojść w jak najlepszej formie na początek sezonu.

- Liga Mistrzów? Doszliśmy do dwóch półfinałów, więc jesteśmy blisko. To na pewno jeden z naszych celów. Spróbujemy wygrać, ale wiele drużyn będzie walczyć o zwycięstwo. Tego chce całe madridismo, chociaż wiemy, że będzie ciężko.

- Gra na stadionie Jankesów była pięknym doświadczeniem. Wydawało mi się, że ludziom też się podobało. Było o wiele inaczej od tego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni, ale pokazaliśmy, że soccer, jak mówi się tutaj, jest popularny.


Gonzalo Higuaín
- Osobiście jestem zadowolony. To mecze przygotowawcze i dobrze, że je wygrywamy, ale dopiero zaczynamy, łapiemy formę. Jest jeszcze tydzień do rozpoczęcia Ligi i mamy nadzieję na podejście do sezonu w najlepszy sposób. Został nam jeszcze jeden sparing. Czujemy się dobrze, jesteśmy mniej więcej w tym samym składzie, co w ostatnich latach, a poza tym mamy tego samego trenera. Jest dobrze.

- Milan to świetna drużyna, ale my graliśmy bardzo poważnie.

- Stadion dodał specjalnego kolorytu, a ludzie bardzo nas wspierali.

- Gwiazdy w Realu? Tak jest od mojego pierwszego dnia w Madrycie. Od początku była rywalizacja. Jednak to dobrze, że nie ma czasu na relaks i trzeba walczyć o miejsce.

- Dopiero zaczynamy sezon, ale mamy nadzieję, że w czerwcu przywieziemy do Madrytu ten wymarzony Puchar Mistrzów.

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!