REKLAMA
REKLAMA

Veličković szuka klubu

Real Madryt skreślił Serba z drużyny
REKLAMA
REKLAMA

Choć nie zostało to oficjalnie ogłoszone, Novica Veličković nie jest już zawodnikiem Realu Madryt. Jego umowa dobiegła końca, a klub – podobnie jak w przypadku Antego Tomicia – nie zaoferował jej przedłużenia.

W połowie lipca Nole przeszedł operację kolana, które dokuczało mu od ponad roku i uniemożliwiało grę na wysokim poziomie. Serb powinien poddać zabiegowi oba kolana, bowiem w obu zdiagnozowano uszkodzenie chrząstki stawowej i uraz łąkotki, lecz dotychczas tylko jedno było źródłem bólu i utrudniało treningi.

Na dzień dzisiejszy zawodnik myśli jedynie o rekonwalescencji. Z drużyn hiszpańskich pytały o niego Caja Laboral, Unicaja i Valencia, z czego największe zainteresowanie wykazywał klub baskijski. Poza tym, chętnym do zatrudnienia Veličkovicia jest także Fenerbahçe. Koszykarz decyzję podejmie wtedy, kiedy będzie już w pełni sprawny, czyli mniej więcej pod koniec listopada lub na początku grudnia.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

REKLAMA