REKLAMA
REKLAMA

Marcelo w ćwierćfinale Igrzysk

Kolejna wygrana i pełny mecz
REKLAMA
REKLAMA

Reprezentacja Brazylii w swoim ostatnim grupowym meczu bez problemu wygrała 3:0 z Nową Zelandią. Drużyna Menezesa stworzyła mnóstwo okazji i nie miała problemów z obroną rywala. Najpiękniejszą akcję zagraniem piętą rozpoczął Marcelo, który zagrał do Alexa Sandro. Ten spokojnie dograł do Damião, który nie miał problemów ze strzeleniem bramki. Po trzeciej bramce w szeregi Brazylijczyków znowu wkradło się znane z poprzednich spotkań rozluźnienie, które skończyło się czerwona kartką dla wspomnianego Sandro. Warto dodać, że oprócz kluczowego zagrania przy drugiej bramce Marcelo miał też asystę przy ostatnim golu. Z drugiego miejsca w grupie wyszedł Egipt. Canarinhos zagrają w ćwierćfinale w sobotę o 15:30. Ich rywalem będzie Honduras.

Brazylia 3:0 Nowa Zelandia
1:0 (22’) Danilo
2:0 (28’) Damião
3:0 (51’) Sandro
OBEJRZYJ

Brazylia: Gabriel - Rafael, Juan, Thiago Silva, Marcelo - Sandro (Rómulo, 81’), Alex Sandro (czerwona kartka, 75'), Danilo, Lucas - Neymar (Pato, 75’) i Leandro Damião (Oscar, 79’)
Nowa Zelandia: O’Keefe - Thomas (Myers, 45’), Payne, Hogg, Nelsen, Smith - McGlinchey, Barbarouses (Howieson, 45’), Wood, Rojas (Lucas, 81’) - Smeltz.

Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania

Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.

  • Aktualności+
  • Bez reklam
  • Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+ od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

REKLAMA