REKLAMA
REKLAMA

Queiroz o meczu

Queiroz udzielił dłuższej wypowiedzi dotyczącej pucharowego meczy z Eibar.
REKLAMA
REKLAMA

Wiedzieliśmy, że to będzie świetne spotkanie. Wiedzieliśmy, że Eibar zagrało bardzo dobry mecz z Santander i maja bardzo zrównoważony skład. Gospodarze grali dziś dobrze, stworzyli nam poważne problemy, stworzyli świetne widowisko dla swoich kibiców i bynajmniej nie zaskoczyli mnie swoją grą. Chciałbym pogratulować za spotkanie ich trenerowi i jego piłkarzom.

Przybyliśmy z nastawieniem na uzyskanie dobrego rezultatu na mecz rewanżowy. 1:1 to dobry wynik dla obu ekip.

Iker? Zagrał bardzo dobrze, ale inni również zagrali bardzo dobrze. Owszem 2 bądź 3 razy popisał kapitalnymi interwencjami, ale nie zdziwiło mnie to, w końcu jest jednym z najlepszych na swojej pozycji. Guti? Grał dobrze, dokładnie wykonywał strategie jaką przyjeliśmy - przejąć piłkę, szybko ją wyprowadzić i skontrować.

Z golem strzelonym na wyjeździe i dobrą grą na Santiago Bernabeu mamy naprawdę wielkie szanse na awans do dalszej rundy Copa del Rey, ale niczego nie można być w piłce nożnej pewnym. Żeby wygrać musimy grać dobrą piłkę i być lepsi od nich.

Ostatnie aktualności

Spadek Primera

Włoska Serie A była w 2003 roku najsilniejszą ligą na świecie - uznali statystycy IFFHS. Hiszpańska Primera spadła na drugie miejsce

12

Piłkarz miesiąca

Problemy techniczne spowodowały opóźnienie startu głosowania, na szczęście wszystko działa już poprawnie. Wszystkich zapraszam do głosowania, w <a href=/index.php?co=glosuj#formularz class=srodeklink>to</a> miejsce.

9

Pavones na remis

W pierwszy meczu z Eibar Queiroz wystawił mocno rezerwowy skład....

31
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

REKLAMA