Zinedine Zidane, gracz Realu Madryt i reprezentant Francji został wybrany najlepszym piłkarzem roku 2003 w tradycyjnym plebiscycie, które odbywa się na łamach belgradzkiego "Sportu" już od 43 lat.
Zizou zdobył 59 głosów, o 4 więcej niż zdobywca Złotej Piłki Pavel Nedved, zaś kolega z reprezentacji Francji, Thiery Henry zaskarbił sobie sympatię 48 głosujących.
Jeśli chodzi o reprezentację, najlepsza okazała się Francja z 258 głosami, drugie miejsce zajęły Czechy, które zgromadziły 19 glosów mniej.
Drużyna roku według belgradzkiego "Sportu" wygląda następująco: Buffon, Thuram, Nesta, Maldini, Zambrota, Beckham, Nedved, Zidane, Totti, Van Nistelrooy i Henry.
Zidane ponownie nagrodzony
Zinedine Zidane został wybrany najlepszym piłkarzem ubiegłego roku w głosowaniu belgradzkiego dziennika "Sport".
REKLAMA
Komentarze (15)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się