- Kiedy patrzę w lustro, czasami pytam siebie, co tak naprawdę po sobie zostawię - powiedział Zinedine Zidane w wywiadzie dla Monde Magazine i France Football. Francuz jutro, w dniu meczu Francji z Hiszpanią, skończy 40 lat. - Hiszpania jest faworytem, ale w czasie meczu wszystko może się zdarzyć.
- Bez wątpienia szczęśliwy czuję się na boisku. Gra w piłkę była moim marzeniem od dziecka. Teraz wszystko jest inne, nie ma z tym nic wspólnego.
- Lubię, kiedy rodzina przedstawia mi sprawę jasno, patrzy mi w oczy, bez względu na to jakim piłkarzem byłem, a nie robi coś za moimi plecami.
Zidane: Hiszpania jest faworytem
Francuz obchodzi w dniu meczu urodziny
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (17)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.