REKLAMA
REKLAMA

Arbeloa: Benzema jest Królem Lwem

Wywiad obrońcy dla agencji Efe
REKLAMA
REKLAMA

- Francja? To wielka drużyna, której nie można umniejszać wartości przez ostatni mecz. Ludzie na podstawie jednego spotkania myślą, że oni nie są zbyt dobrzy, jednak to jest wielki zespół. Mają równowagę w drużynie i zawodników z ogromnym talentem. Oczywiście najczęściej wymienia się Benzemę, Ribéry'ego czy Nasriego. Ci piłkarze potrafią zrobić różnicę.

- Benzema? On już teraz jest Królem Lwem. Należy do grona najlepszych piłkarzy na świecie. Ci, którzy mają to szczęście, że mogą go oglądać na co dzień, przekonują się o tym, jaki on jest dobry i z jaką inteligencją gra.

- Ribéry? Nie powiem nic nowego o tak znakomitym zawodniku, jakim jest Ribéry. To piłkarz potrafiący zrobić różnicę, bardzo ciężko go zatrzymać i to nie tylko przez umiejętności techniczne czy wytrzymałość fizyczną, ale także przez sposób, w jaki porusza się po boisku. Ciągle zmienia pozycje. To nie jest typ zawodnika przyklejonego do jednego skrzydła przez 90 minut. Dostaje dużo piłek i szuka gry między formacjami. Krótko mówiąc, trudno go powstrzymać.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

REKLAMA