REKLAMA
REKLAMA

Di María nie zagra w Bilbao

Piąta żółta kartka Argentyńczyka
REKLAMA
REKLAMA

Już w środę Real uda się do Bilbao, aby przypieczętować mistrzostwo Hiszpanii. José Mourinho będzie musiał jednak poradzić sobie bez Ángela Di Maríi, którego w dzisiejszym meczu z Sevillą sędzia Lahoz ukarał żółtą kartką. Według arbitra w 60. minucie spotkania przy próbie przyjęcia Argentyńczyk zagrał piłkę ręką.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (57)

REKLAMA