Już w środę Real uda się do Bilbao, aby przypieczętować mistrzostwo Hiszpanii. José Mourinho będzie musiał jednak poradzić sobie bez Ángela Di Maríi, którego w dzisiejszym meczu z Sevillą sędzia Lahoz ukarał żółtą kartką. Według arbitra w 60. minucie spotkania przy próbie przyjęcia Argentyńczyk zagrał piłkę ręką.
Di María nie zagra w Bilbao
Piąta żółta kartka Argentyńczyka
REKLAMA
Komentarze (57)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się