Zawodnik Deportivo La Coruna Lionel Scaloni uderzył Davida Beckhama podczas niedzielnego meczu rozegranego na Santiago Bernabeu.
Starcie nastąpiło tuż przed końcem meczu zaś z chwilą ostatniego gwizdka w tym meczu Scaloni odmówił podania ręki kapitanowi angielskiej jedenastki narodowej.
- Nie uścisnąłem jego ręki gdyż myślę, że nie był to z jego strony szczery gest. Beckham jest wielkim piłkarzem z którym bym chciał grać w jednej drużynie. Ale po pamiętnym starciu po którym to wyciągnął do mnie rękę a ja nie zareagowałem gdyż uważałem, że był to fałszywy gest on jak gdyby nigdy nic wziął piłkę żeby wznowić grę. Myślę, iż zrobił to tylko na pokaz a tak naprawdę wcale nie zależało mu na pojednaniu. Z tej przyczyny po ostatnim gwizdku nie miałem zamiaru udawać, że wszystko jest w porządku - powiedział Scaloni.
Scaloni: Beckham obraził mnie
Oto kolejna wypowiedź Argentyńczyka w sprawie starcia, które miało miejsce w niedzielnym meczu...
REKLAMA
Komentarze (10)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się