Menu
Rauer / marca.com, blogadecima.blogspot.com

Ciekawostki z meczu z Espanyolem

Ostatnie spotkanie w liczbach

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

150. ligowy mecz Gonzalo Higuaína w barwach Realu Madryt. Pipita jest zatem trzecim Argentyńczykiem z największą liczbą występów w La Liga w zespole Królewskich. Przed nim są już jedynie Fernando Redondo (165 ligowych meczów) i Alfredo Di Stéfano (282). Ponadto Higuaín zdobył wczoraj swoją 85. ligową bramkę w Realu Madryt i zrównał się z Juanito na 15. miejscu w tej klasyfikacji.

51. ligowe zwycięstwo José Mourinho na czele Realu Madryt. Portugalczyk wyprzedził tym samym Fabio Capello w klasyfikacji trenerów Realu Madryt z największą liczbą zwycięstw w La Liga i zajmuje obecnie samodzielne 6. miejsce w klubowej historii.

96. ligowa bramka Cristiano Ronaldo po rozegraniu 88 ligowych spotkań w Realu Madryt. Portugalczyk do 12. w klubowej klasyfikacji Míchela traci już tylko jedną bramkę.

Po wczorajszej goleadzie Mourinho wyprzedził Vujadina Boškova w klasyfikacji trenerów La Liga z największą liczbą ligowych bramek. Portugalczyk zajmuje obecnie 7. miejsce w tej klasyfikacji, mając na koncie aż 185 ligowych trafień. Ponadto był to 8. mecz Realu Madryt w tym sezonie, w którym Cristiano Ronaldo i spółka strzelają przynajmniej pięć bramek.

Fatalnych statystyk Mauricio Pochettino w pojedynkach z Realem Madryt ciąg dalszy. Espanyol pod wodzą argentyńskiego trenera mierzył się z Królewskimi siedem razy - bilans to siedem porażek, 21 straconych bramek i ani jednej strzelonej.

156. mecz pomiędzy Realem Madryt a Espanyolem w La Liga.
91. zwycięstwo Realu Madryt w meczach z Espanyolem w La Liga.
78. wizyta Espanyolu na Santiago Bernabéu w La Liga.
61. porażka Espanyolu na Santiago Bernabéu w La Liga.
150. ligowy mecz Higuaína w barwach Realu Madryt.
130. oficjalny mecz Xabiego Alonso w barwach Realu Madryt.
90. oficjalny mecz Özila w barwach Realu Madryt.
60. oficjalny mecz Carvalho w barwach Realu Madryt.
60. ligowy mecz Kaki w barwach Realu Madryt.
60. ligowy mecz Özila w barwach Realu Madryt.
40. ligowy mecz Carvalho w barwach Realu Madryt.
380. oficjalne zwycięstwo Casillasa w barwach Realu Madryt.
60. ligowe zwycięstwo Arbeloi w barwach Realu Madryt.
20. oficjalne zwycięstwo Callejóna w barwach Realu Madryt.
10. oficjalne zwycięstwo Varane'a w barwach Realu Madryt.
85. ligowa bramka Higuaína w barwach Realu Madryt.
70. oficjalna bramka Cristiano Ronaldo na Santiago Bernabéu w barwach Realu Madryt.
20. ligowa bramka Kaki w barwach Realu Madryt.
1. ligowa bramka Khediry w barwach Realu Madryt.
1497. zwycięstwo Realu Madryt w La Liga.

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!