Jose Maria Gutierrez Hernandez, czyli Guti. Powinien wrócić do pełnej sprawności już przed meczem z Mallorcą. Oczywiście jeśli wszystko pójdzie dobrze. Guti ma już za sobą pierwszy, 20-minutowy trening. który składał się tylko z lekkiej przebieżki. Potem zawodnik udał się na badania do klubowego lekarza, który powiedział, że w ciągu najbliższych dziesięciu dni, po kontuzji nie powinno być już śladu.
Guti już trenował
Kontuzjowany w zeszłym tygodniu zawodnik Królewskich, Guti wziął już udział w lekkim treningu, ale w pełni sprawny będzie dopiero za tydzień
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (10)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.