REKLAMA
REKLAMA

Ronaldo i Zizou chwalą Henry

Miejmy nadzieję, że Real Madryt będzie kontynuował politykę jednego wielkiego transferu na sezon. Jeśli tak, to najlepszym kandydatem na miejsce w najlepszej drużynie świata jest Thierry Henry-powiedział Ronaldo
REKLAMA
REKLAMA

Dwie gwiazdy madryckiego Realu nominowani przez FIFA do nagrody na najlepszego piłkarza świata 2003 roku, Brazylijczyk Ronaldo oraz Francuz Zinedine Zidane wypowiedzieli się o swoim "przeciwniku" w walce o to trofeum, napastniku Arsenalu Londyn, Thierrym Henry. Obaj zgodnie powiedzieli, że mają wielki podziw dla umiejętności Francuza oraz wyrazili nadzieję, że już niedługo będzie im dane zagrać razem w drużynie Królewskich:-Henry to piłkarz wielkiego formatu. Pamiętam jak wielkie wrażenie wywarł na mnie na mundialu w 1998 roku. Był dla mnie największym odkryciem tamtych mistrzostw. Na pewno zasłużył swoją grą w Arsenalu na tą nagrodę.(Zwycięstwo w plebicycie FIFA na najlepszego piłkarze 2003 roku - dop. Fabjan)-zakończył El Gordito.

Ostatnie aktualności

Ferguson zazdrości Realowi

Sir Alex Ferguson ma ostatnio problemy z sercem. Jak się okazuje jednym z jego zmartwień są zakusy innych drużyn na zawodników MU. Real Madryt przykładowo interesuje się Ruudem van Nistelrooyem.

9

Wyniki środowych meczów Ligi Mistrzów

W niezwykle emocjonujących okolicznościach awans do dalszych gier uzyskały drużyny Bayernu Monachium, Olympique Lyon, Arsenalu Londyn, Lokomotiw Moskwa, AS Monaco, Deportivo La Coruna, Juventus Turyn i Real Sociedad San Sebastian

8

Ronaldo i Zidane kapitanami meczu UNICEF

Dwaj zawodnicy Blancos: Zinedine Zidane oraz Ronaldo, będą kapitanami swoich drużyn w meczu, który odbędzie się 15 grudnia na obiekcie Saint Jakob w Basel.

9
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

REKLAMA