David Beckham w wywiadzie dla skysports.com powiedział, że sobotni mecz na Camp Nou był jednym z najlepszych w jego życiu: - Jestem oczarowany naszą postawą w sobotnim meczu. Było to wielki mecz o wielkim znaczeniu emocjonalnym i zarazem jedno z najlepszych spotkań, w jakich miałem przyjemność uczstniczyć. Z taką drużyną, jaką posiadamy teraz, nie widzę żadnych przeszkód, żeby wygrać w tym roku La Liga i Champions League.
David wypowiedział się także na temat atmosfery jaka panowała na stadionie Camp Nou:-Jeśli ktoś nie chciałby zagrac na stadionie przed ponad stutysięczną widownią, to nie powinien być zawodowym piłkarzem. Oczywiście kiedy w sobotę wyszedłem na murawę, wróciły wspomnienia z pamiętnego finału Ligi Mistrzów (kiedy to Manchester United, w składzie z Beckhamem pokonał w dramatycznych okolicznościach Bayern Monachium 2:1-dop.Fabjan), ale teraz jestem piłkarzem Królewskich i będę ten mecz w przyszłości wspominał równie miło jak ten z 1999 roku.-zakończył Anglik.
Becks zachwycony grą w Madrycie
David Beckham w wywiadzie dla skysports.com powiedział, że sobotni mecz na Camp Nou był jednym z najlepszych w jego życiu.
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (3)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.