Pierwszy piłkarz zakontraktowany przez Real Madryt w tym okienku transferowym Nuri Şahin został wybrany przez użytkowników FIFA.com najbardziej perspektywicznym młodym piłkarzem. Turek wyprzedził graczy takich jak Alexis Sánchez i Javier Pastore, którzy zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce w ankiecie zorganizowanej przez stronę internetową Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej. Na dalszych pozycjach znaleźli się Gareth Bale, Paulo Henrique Ganso i Eden Hazard.
Fani docenili pomocnika, który otrzymał ponad 50% wszystkich głosów. Tym samym do tytułu najlepszego zawodnika Bundesligi ubiegłego sezonu, a także piłkarza roku według Niemieckiego Związku Piłki Nożnej Şahin dołożył kolejne wyróżnienie.
Şahin najbardziej przyszłościowym graczem
Kolejne wyróżnienie pomocnika Realu Madryt
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (71)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.