Javier Balboa, były zawodnik Królewskich, pozytywnie wypowiedział się na temat przenosin Fábio Coentrão na Estadio Santiago Bernabéu. Gwinejczyk, który obecnie reprezentuje barwy Benfiki, wyznał, że jego klubowy partner "w Portugalii gra na wysokim poziomie" i "byłby dobrym transferem dla Realu Madryt". 26-latek nie zapomniał jednak o Marcelo, z którym Coentrão teoretycznie będzie musiał rywalizować o miejsce w składzie. - Marcelo bardzo się poprawił i myślę, że powinien grać w pierwszej jedenastce - zakończył Balboa.
"Coentrão byłby dobrym transferem dla Realu Madryt"
Javier Balboa o ewentualnych przenosinach Portugalczyka
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (30)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.