Brazylijski napastnik Neymar, którym podobno interesuje się Real Madryt, wypowiedział się na temat swojej przyszłości. Piłkarz przebywający obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Brazylii przed turniejem Copa América podkreślił, że jest szczęśliwy w Santosie i nie wie, czy w najbliższym czasie przeprowadzi się za granicę.
– Nie mam pojęcia, jak potoczy się moja przyszłość. Mam kontrakt z Santosem i nie wiem, czy odejdę do zagranicznej drużyny.
– W tej chwili muszę skupić się na grze w reprezentacji. Powtarzam, że mam ważną umowę z Santosem i nadal chcę tutaj grać.
– Jestem bardzo zadowolony, ponieważ mam to, czego pragnę, osiągam wszystkie cele. Zawsze towarzyszy mi presja, lecz wciąż jestem taki sam. Jestem na to przygotowany.
Neymar: Nie wiem, czy odejdę
Piłkarz niepewny swojej przyszłości
REKLAMA
Komentarze (33)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się