REKLAMA
REKLAMA

Kaká do Interu, Maicon do Madrytu?

Włoska prasa spekuluje na temat wymiany piłkarzy
REKLAMA
REKLAMA

José Mourinho może niedługo spełnić swoje marzenie i sprowadzić do Madrytu piłkarza, o którego walczył przez całe ubiegłoroczne letnie okienko transferowe. Jak donosi La Gazetta dello Sport, Portugalczyk rozmawiał przez telefon z trenerem Interu Leonardo na temat ewentualnej wymiany Kaki na Maicona.

Według włoskiego dziennika prezes mediolańskiego klubu Massimo Moratti na razie nie jest przekonany, by wprowadzić wspomniany plan w życie, chociaż wizja posiadania w drużynie Kaki bardzo mu się podoba.

Wiadomość o wymianie piłkarzy jest sprzeczna z ostatnimi doniesieniami, że Kaká będzie kontynuował grę w Madrycie. Brazylijczyk wykorzystywał każdą okazję, by zadeklarować, iż jedyne o czym myśli to dalsza kariera i triumfy w królewskim zespole. Jakiś czas temu dziennik As informował, że piłkarzowi w końcu udało się przekonać do siebie Mourinho, który nie był pewny, czy pomocnik powinien zostać w drużynie. Zarząd Los Blancos nadal pokłada w Kace wielkie nadzieje. Poza tym były gracz Milanu wiele razy deklarował swoją miłość do Rossonerich i nie wydaje się, by był skłonny podpisać umowę z ich odwiecznym rywalem.

Kwestię wymiany Kaká–Maicon porusza również inny włoski dziennik. La Repubblica twierdzi, że Florentino Pérez ocenia wartość Maicona na 20 milionów euro, a Kaká jest jego zdaniem wart 40, więc Inter oprócz transferu Il Colosso będzie musiał zapłacić dodatkowe 20 milionów.

Ostatnie aktualności

Nadczłowiek

O cichym bohaterze sezonu laudacyjnych słów kilka

51
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (80)

REKLAMA