REKLAMA
REKLAMA

Żona Kaki urodziła córkę

Dziewczynka waży 3,17 kilograma i mierzy 48 centymetrów
REKLAMA
REKLAMA

Wczoraj o godzinie 21:01 czasu brazylijskiego w szpitalu im. Albera Einsteina w São Paulo urodziła się pierwsza córka Kaki, Isabella. Dziewczynka waży 3,17 kilograma i mierzy 48 centymetrów.

- Dziękuję Bogu za przywilej bycia mamą - napisała na Twitterze żona Kaki, Carol Celico. - Raduję się każdym bólem, każdą minutą, która rozpoczęła się wczorajszej nocy po 23. Opłacało się! W tę Niedzielę Wielkanocną świętujemy zmartwychwstanie Chrystusa oraz cud życia Isabelii, które może dać nam jedynie Bóg. Dziękuję wszystkim - napisała Carol, będąca bardzo religijną wyznawczynią Kościoła ewangelickiego.

Kaká poznał swoją córkę dziś rano, zaraz po wylądowaniu na lotnisku w São Paulo. Isabella to drugie dziecko 29-letniego Brazylijczyka. Jego syn Lucas ma trzy lata.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (68)

REKLAMA