Zakup środkowego pomocnika sprawia, że w czerwcu Real Madryt będzie musiał opuścić jeden z obecnych zawodników. Możliwe nawet, że dwóch. Póki co najbliżej odejścia są Fernando Gago i Lassana Diarra. Argentyńczyk nie pracuje z drużyną z powodu kontuzji i od jakiegoś czasu znajduje się na monitoringu kilku europejskich klubów. Jednym z najbardziej zainteresowanych jest Liverpool, którego włodarze szukają powoli zmiennika dla Stevena Gerrarda.
Jeśli chodzi o sytuację Lassa, jest ona trochę inna. José Mourinho ufa Francuzowi, na którego w obecnych rozgrywkach stawiał już niejednokrotnie. Prawdą jest jednak, że piłkarz poprosił klub o wysłuchanie pojawiających się ofert, ponieważ - jak sam twierdzi - chce grać więcej. 26-latek znajduje się w orbicie zainteresowań Manchesteru United i Tottenhamu. Jeśli rzeczywiście obaj piłkarze opuszczą stolicę Hiszpanii, Mourinho zostanie wówczas z trójką całkowicie różniących się od siebie pomocników: Samim Khedirą, Estebanem Granero i Danielem Parejo.
Real Madryt wysłucha ofert za Gago i Lassa
Obaj piłkarze mogą latem opuścić Hiszpanię
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (90)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.