REKLAMA
REKLAMA

Hoeneß: Nie było porozumienia w sprawie Ribéry'ego

Sternik Bayernu o szczegółach rozmów z Realem
REKLAMA
REKLAMA

Uli Hoeneß wyjawił szczegóły negocjacji w sprawie transferu Francka Ribéry'ego. Prezes Bayernu Monachium stwierdził, że - wbrew doniesieniom mediów - nie było porozumienia z Realem Madryt odnośnie odejścia francuskiego piłkarza na Santiago Bernabéu.

- Nie było porozumienia w sprawie Ribéry'ego. Tak, to prawda, że jego nazwisko pojawiło się w trakcie negocjacji z Realem Madryt w sprawie transferu Robbena. Ale nie doszliśmy do żadnego porozumienia. Powiedzieli nam tylko: "jeśli będziecie chcieli go sprzedać, chcemy być pierwszymi, którzy się o tym dowiedzą". Zgodziliśmy się na to, ale nie było nic na piśmie. Jesteśmy klubem, któremu można zaufać - powiedział Hoeneß.

- Wiedzieliśmy, że Ribéry nie odejdzie. Byliśmy u jego boku, gdy był kontuzjowany. Wspieraliśmy go, gdy dostał czerwoną kartkę w Lidze Mistrzów. Spotkaliśmy się z jego żoną, aby ją uspokoić. Ostatecznie Franck zgodził się zostać i nawet nie trzeba było podwyższać mu zarobków - dodał sternik bawarskiego klubu.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

REKLAMA