REKLAMA
REKLAMA

Cristiano Ronaldo zaatakowany przez kibica

Niektórym fanom Málagi puszczają nerwy
REKLAMA
REKLAMA

Napięcie przed niedzielnym spotkaniem Málagi z Realem Madryt rośnie. Jak zawsze przed hotelem, gdzie odpoczywają piłkarze, zgromadziło się wielu fanów Królewskich, czekających na swoich ulubieńców.

Wysiadający zawodnicy byli radośnie witani przez fanów do momentu, kiedy z autokaru wyłonił się Cristiano Ronaldo. W kierunku Portugalczyka poleciała butelka. Na szczęście nic nikomu się nie stało, a zawodnik Realu Madryt bezpiecznie dotarł do hotelu.

Wydaje się, że pewna grupa kibiców Málagi nie zapomniała o zdarzeniu z pierwszego spotkania na Estadio Santiago Bernabéu, kiedy to Ronaldo miał starcie z Mtiligą i został ukarany czerwoną kartką (a w konsekwencji dwoma spotkaniami zawieszenia – dop. red.).

Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania

Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.

  • Aktualności+
  • Bez reklam
  • Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+ od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (100)

REKLAMA