REKLAMA
REKLAMA

Kto dzisiaj być może zagra po raz ostatni na Bernabéu?

Spekulacje dziennika Marca
REKLAMA
REKLAMA

Oprócz Gutiego i tajemniczego Raúla dzisiaj aż ośmiu piłkarzy może rozegrać swój ostatni mecz na Bernabéu. Każdy z nich przeżyje to na swój sposób, ponieważ niektórzy zagrają w pierwszej jedenastce, a inni obejrzą mecz z ławki bądź nawet trybun.

Zakończenie sezonu oznacza aktywność piłkarzy i ich agentów. W tym przypadku chodzi przede wszystkim o Higuaína, Vaarta, Lassa, Diarrę, Gago czy Drenthego. Niektórzy z nich uważają, że ich czas w Madrycie dobiegł końca, a o odejście prosili już zimą.

Innym, jak Dudkowi czy Metzelderowi, kończą się kontrakty. Niemiec już podpisał kontrakt z Schalke 04. Polak ma podobno ofertę z Feyenoordu, ale wciąż ma nadzieję, że działacze Królewskich zaproponują mu przedłużenie umowy o kolejny rok.

Z kolei Higuaín strzelił w tym sezonie prawie trzydzieści bramek, ale jego przyszłość wciąż nie jest pewna z powodu dosyć dużych rozbieżność w negocjacjach nad nowym kontraktem. Co więcej, jego ojciec już rozmawiał na temat możliwego transferu z Chelsea, Manchesterem City i Juventusem.

Gago prosił o odejście już zimą, ale klub odroczył jakiekolwiek rozmowy z zawodnikiem do zakończenia sezonu. Van der Vaart również nie narzeka na brak ofert. Co więcej, do drużyny dołączą dwaj kolejni młodzi pomocnicy - Parejo i Canales. To wszystko może wpłynąć na przyszłość na Holendra.

Jeśli chodzi o Lassa i Diarrę, to obaj mieli w tym sezonie wzloty i upadki. Obecnie bardzo wnikliwe analizują swoje możliwości. Wiele angielskich klubów jest zainteresowanych sprowadzeniem nawet obu pomocników jednocześnie. Z kolei w przypadku Drenthego, Holender potrzebuje minut, więc zostanie sprzedany bądź wypożyczony do innego klubu, by nie blokować jego rozwoju.

Dudek
37-letni Polak ma ofertę Feyenoordu, ale wciąż czeka na decyzję klubu odnośnie zmiennika Casillasa na przyszły sezon.

Metzelder
Dzisiaj po raz ostatni na Bernabéu. W następnym sezonie na pewno zagra w Schalke 04.

Lass
Stracił miejsce w pierwszym składzie, a wraz z nim swoją formę. Może odejść do Anglii.

Vaart
Odżył w trakcie sezonu, ale nie wiadomo czy znajdzie się dla niego miejsce w kadrze na przyszły sezon. Zainteresowanie Holendrem wyraziły już Bayern, Liverpool i Arsenal.

Drenthe
Nie zagrał od lutego. Bardzo słaby sezon. Jest młody, więc Real będzie szukał wypożyczenia bądź transferu z opcją pierwokupu.

Gago
Zdobył miejsce w pierwszym składzie, ale dzisiaj to może być jego ostatni mecz w białej koszulce. Zainteresowanie wciąż wyraża Manchester City.

Mahamadou Diarra
Po czterech sezonach w Realu Madryt Malijczyk chce odejść do nowego klubu. Królewscy czekają na oferty.

Higuaín
Więcej o sytuacji Argentyńczyka tutaj.

Ostatnie aktualności

Znamy składy

Kaká na ławce; Granero i Guti w pierwszym składzie

205

Hasta el final

Podsumowanie 35. i 36. kolejki Primera División

13
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (90)

REKLAMA