Trzy dni przed niedzielnym meczem z Villarrealem, Real Madryt trenował dziś po raz drugi w tym tygodniu. Piłkarze są bardzo zmotywowani, aby objąć prowadzenie w lidze. Zagrają na Santiago Bernabéu, gdzie w tym sezonie, w lidze, jeszcze nie stracili punktów – zwyciężali we wszystkich jedenastu spotkaniach.
Manuel Pellegrini doskonale zna przeciwnika, gdyż był trenerem Villarrealu przez pięć sezonów. Zawodnicy trenowali dzisiaj indywidualnie z piłkami, wykonując różne ćwiczenia, poprawiające kontrolę nad piłką i precyzję.
Po krótkiej przemowie trenera, Guti, Dudek, Metzelder, Van der Vaart i Drenthe udali się na siłownię, przy czym tych trzech ostatnich pojawiło się później na murawie i trenowało w odosobnieniu.
Z pierwszą drużyną trenowało dzisiaj trzech graczy Castilli: Mosquera, Marcos Alonso i Juanfran. Pierwszy z nich miał już okazję wyjazdu z pierwszą drużyną do A Coruńi, Jerezu i Lyonu, natomiast drugi do Walencji.
Dzisiejszy trening
Przygotowań do meczu z Villarrealem ciąg dalszy
REKLAMA
Komentarze (34)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się