Piłkarze Realu Madryt po dniu odpoczynku wrócili dzisiaj do treningów. Na zaśnieżonym boisku tylko Pepe nie wysłuchał tradycyjnej przemowy Manuela Pellegriniego. Rafael van der Vaart, Fernando Gago, Gonzalo Higuaín, Ezequiel Garay i Lassana Diarra ograniczyli się do ćwiczeń na siłowni.
Zarówno Pepe, jaki i Mahamadou Diarra nie pojawili się na murawie. Obaj ciągle leczą urazy. Reszta zespołu na pełnych obrotach przygotowywała się do sobotniego meczu w A Coruńii z Deportivo. Mecz ten jest niezwykle istotny, bowiem Królewscy nie wygrali na El Riazor od kilkunastu lat.
Zdjęcia z dzisiejszego treningu znaleźć można tutaj.
Dzisiejszy trening
Gago, Higuaín, Lass, Garay, i Van der Vaart na siłowni
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (14)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.