REKLAMA
REKLAMA

Kaká: Wiedzieliśmy, że kiedyś przegramy

Brazylijczyk i Pepe po meczu
REKLAMA
REKLAMA

Pepe, zdobywca jedynego gola dla Realu Madryt w spotkaniu z Sevillą, powiedział, że "nikt nie lubi przegrywać, jesteśmy zasmuceni porażką, ale trzeba podnieść głowę i iść naprzód. Należy mieć siłę, aby się polepszać".

- Powinniśmy częściej znajdować się przy futbolówce. Trener przestrzegał nas przed tym, co stało się w meczu. To bardzo smutne - dodał Portugalczyk. - Sevilla ma bardzo dobrą drużynę, będą rywalizować o wiele tytułów.

Brazylijczyk Kaká wyznał z kolei, iż "przeciw drużynom takim, jak Sevilla nie można popełniać takich błędów, jakie robiliśmy ze stałych fragmentów gry".

Ponadto, pomocnik zaapelował o spokój po pierwszej porażce w nowym sezonie i dodał, że "spotkanie było bardzo intensywne. Wiedzieliśmy, że któregoś dnia przegramy, teraz musimy pokazać osobowość tej drużyny i pracować, by się polepszać".

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (57)

REKLAMA